Opis

Automatyczna przyłbica spawalnicza Sherman-profi V2a jest znacznie unowocześnioną i rozbudowaną wersją poprzedniego modelu Sherman-profi V2. Jest to trzecia generacja przyłbic Sherman-profi. Cztery fotoczujniki zmiast dwóch gwarantują poprawną pracę przyłbicy  każdych warunkach i położeniu. Na wewnętrznym panelu sterowniczym dodany został przycisk ‚TEST’ pozwalający sprawdzić poprawność działania automatyki przyłbicy.
Przyłbica przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy przed iskrami, odpryskami i szkodliwym promieniowaniem podczas spawania oraz szlifowania. Automatyczny filtr zaciemniający po zajarzeniu łuku samoczynnie zmienia się z jasnego na ciemny, a po zakończeniu spawania ponownie staje się jasny. Przyłbica jest gotowa do natychmiastowego użytkowania, wymaga jedynie dopasowania do rozmiaru głowy spawacza oraz doboru i nastawy właściwych parametrów użytkowych.
Przyłbica ma możliwość regulacji stopnia zaciemnienia od 9 do 13 wg DIN. Wyposażona jest w zewnętrzne pokrętło umożliwiające płynną regulację czułości reakcji fotoczujników na intensywność łuku podczas spawania metodami MIG lub TIG oraz dwupozycyjną regulację czasu opóźnienia przełączania stanu ciemny/jasny w zakresie 0,25 – 0,8 s.
Po wyborze funkcji szlifowania na wewnętrznym panelu sterowniczym filtr zaciemniający przełącza się w stan jasny bez opcji regulacji zaciemnienia.
Przyłbica posiada certyfikat europejski CE wydany przez CIOP w Warszawie.

 

INSTRUKCJA OBŁUGI ZOBACZ

Dodatkowe informacje

Waga 0.52 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Przyłbica samościemniająca Sherman-profi V2a niebieska”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…